آموزش تمدید دامنه توسط کاربر از ناحیه کاربری در میهن وب هاست

در صورتی که قصد دارید دامنه خود را تمدید کنید، اما هنوز فاکتور تمدید برای شما ارسال نشده است، با استفاده از این آموزش می توانید تمدید دامنه های خود را شخصا از ناحیه کاربری خود در سایت میهن وب هاست انجام دهید.
  • ابتدا وارد ناحیه کاربری خود شوید و سپس از منوی "مدیریت سرویس ها" بر روی گزینه "تمدید دامنه" کلیک نمایید.


تصویر(1)
  • در صفحه بعد دامنه های شما لیست می شوند و از لیست نمایش داده شده طبق تصویر زیر می توانید دامنه های موردنظر را انتخاب کنید(شماره1) و سپس بر روی "همینک سفارش دهید" کلیک نمایید (شماره2) تا فاکتور تمدید صادر شود.


تصویر(2)
در خصوص دامنه های IR به دلیل اینکه می توانید به صورت یکساله یا پنج ساله تمدید را انجام دهید، طبق تصویر زیر بعد از انتخاب دامنه، می توانید سیکل پرداخت را نیز انتخاب و سپس بر روی "همینک سفارش دهید" کلیک نمایید.

تصویر(3)
نکته: توجه داشته باشید دامنه های IR از زمان ثبت تا 6 سال می توانند تمدید شوند، برای مثال اگر دامنه شما در حال حاضر برای دو سال دیگر تمدید دارد، امکان تمدید 5 ساله وجود ندارد و می بایست در بخش "دوره تمدید" سیکل یکساله را انتخاب نمایید. (در صورتیکه در خصوص امکان تمدید 5 ساله دامنه خود دچار شک و تردید شدید، از طریق تیکت با واحد پشتیبانی ارتباط حاصل نمایید)
  • پس از اینکه فاکتور تمدید صادر شد، برای مشاهده فاکتور از منوی مدیریت مالی بر روی صورتحساب های من (شماره1) کلیک نمایید. سپس برای مشاهده و پرداخت صورتحساب بر روی "مشاهده صورتحساب" کلیک کنید.


تصویر(4)


آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 10 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند