مشتریان ما

مشتریان میهن وب هاست

افتخار میزبانی بیش از 110 هزار کاربر

مشتریان میهن وب هاست مشتریان میهن وب هاست

وب سایت های دولتی

امنیت برای این دسته از مشتریان ، از بالاترین اهمیت برخوردار است تا در کنار ویژگی های اصلی از حملات مختلف مانند DDOS و .. جلوگیری شود. مفتخریم که توانسته ایم این شاخص را نیز برای این دسته از مشتریانمان فراهم آوریم.

وب سایت های فروشگاهی

مدیران فروشگاه های اینترنتی نیاز دارند تا هاست یا سروری سریع و پرقدرت برای اتصال به پایگاه داده داشته باشند و به دلیل بازدید بالا از این گونه سایت ها پهنای باند و سرعت اتصال بسیار حائز اهمیت است.
میهن وب هاست با حذف برخی از مسیر ها بین مشتری و سایت ، این ارتباط را نزدیک تر کرده و سرعت دریافت داده را افزایش داده است. در کنار این موارد ، پهنای باند زیادی در اختیار قرار می دهد. از طرف دیگر با پایداری بالا در کنار پشتیبانی 24 ساعته ، کاربر می تواند با خیالی آسوده به توسعه ی کسب و کار خود بپردازد.

وب سایت های خبری

ممکن است کاربران سایت های خبری برای ساعت ها در سایت بگردند و وقت زیادی را در این گونه سایت ها صرف کنند. این گشت و گذار تنها در صورتی دلنشین خواهد بود که کاربر بدون احساس کندی بین صفحات منتقل شود.

وب سایت های شرکتی

این دسته از سایت ها که غالبا مصرف منابع بالایی ندارند از سرویس ها معمولی و بصرفه بهره می برند تا در کنار امنیت اطلاعات ذخیره شده به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازند.

وب سایت های علمی و آموزشی

همواره یکی از دغدغه های این عزیزان امنیت و پایداری سرویس است. همچنین غالبا تعداد بازدید و ماندگاری در این سایت ها زیاد می باشد.از این رو توانسته ایم با سرویس های حرفه ای در کنار پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته نظر مشتریانمان را جلب کنیم.