مرکز آموزش میهن وب هاست

مرکز آموزش میهن وب هاست

آموزش رفع انسداد IP بلاک شده در فایروال سرور

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

آدرس های IP به طور خودکار توسط یک لایه امنیتی مسدود می شوند که حملات مختلف را کنترل می کند. در میهن وب هاست فایروال های مختلفی برای محافظت از شبکه و سرورها مورد استفاده قرار می گیرند. از مهمترین این فایروال ها CSF می باشد. هنگامی که برای ورود به پنل هاست یا وب میل، اطلاعات را به درستی وارد نمی کنید، بعد از سه بار تلاش ناموفق، آیپی شما بلاک می شود. همچنین این امر ممکن است به دلیل وجود ویروس روی سیستم کامپیوتر شما، رفرش کردن بیش از اندازه صفحه وب سایت توسط شما یا ورود رمز عبور صفحه مدیریت وبسایتتان به تعداد متوالی و اشتباه رخ بدهد.
 با بلاک شدن آی پی اینترنت، شما دیگر قادر به مشاهده سایت یا ورود به سی پنل و وب میل نخواهید بود، حتی از طریق نرم افزارهای مدیریت ایمیل مانند اوتلوک نیز نمی توانید به ایمیل ها دسترسی داشته باشید.
چگونه می توان آی پی بلاک شده را رفع بلاک کرد؟
برای رفع بلاک آی پی مسدود شده ابتدا وارد ناحیه کاربری خود در سایت میهن وب هاست شوید. سپس مطابق با تصویر زیر از منوی "مدیریت سرویس ها" روی "رفع انسداد آی پی توسط فایروال" کلیک نمایید.
آموزش رفع انسداد آی پی توسط فایروال
تصویر(1)
در صفحه جدید لیستی از سرویس های خریداری شده خود را می توانید مشاهده کنید، در روبروی هر سرویس گزینه ای با نام "مشاهده مشخصات" درج شده است. روی گزینه "مشاهده مشخصات" که مربوط به سرویسی است که آیپی شما در آن بلاک می باشد، کلیک نمایید.
رفع محدودیت دسترسی به سایت
تصویر(2)
مطابق با تصویر زیر جزئیات مربوط به بلاک بودن آی پی شما در فایروال سرور قابل مشاهده است. جهت رفع بلاک آی پی مسدود شده، روی "برای باز کردن آیپی اینجا کلیک کنید" کلیک نمایید.
رفع بلاک آیپی از طریق ناحیه کاربری میهن وب هاست
تصویر(3)
همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید آی پی بلاک شده رفع بلاک شده است. هم اکنون می توانید وارد هاست شده، سایت خود را مشاهده کنید و همچنین به ایمیل های آن دسترسی داشته باشید.
مشاهده دلیل بلاک شدن آیپی در فایروال سرور
تصویر(4)
نکته: توجه داشته باشید در اینجا صرفا آی پی شما بلاک شده است. وبسایت شما توسط تمامی کاربران قابل مشاهده بوده و تنها ای پی بلاک شده، امکان مشاهده وب سایت را نخواهد داشت.
5/5 از 3 رای

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 10 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند