مرکز آموزش میهن وب هاست

مرکز آموزش میهن وب هاست

آموزش ریست هاست از طریق مرکز عملیات سی پنل

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در این آموزش نحوه ریست و پاکسازی کل هاست (هاست های سی پنلی) توضیح داده می شود. با ریست هاست کلیه اطلاعات موجود در هاست حذف خواهد شد و یک هاست خام در اختیار شما قرار می گیرد. در موارد زیر احتمالا نیاز به ریست هاست خواهید داشت:
  • راه اندازی یک سایت جدید

  • حذف شدن برخی از پوشه ها و فایل های اصلی هاست

  • ویروسی شدن هاست (در صورتیکه امکان پاکسازی از طریق روش های معمول نباشد)

مراحل ریست هاست
میهن وب هاست گزینه ای را در ناحیه کاربری برای کاربران قرار داده است که صرفا با یک کلیک ساده می توانید کل هاست سی پنل خود را ریست کنید. اینکار باعث می شود تا کاربران اطمینان حاصل کنند کلیه اطلاعات موجود در هاستشان حذف شده و هاست مانند روز اولِ خریدِ آن، شده است.
ابتدا وارد ناحیه کاربری خود شده و سپس مطابق با تصویر زیر از منوی "مدیریت سرویس ها" بر روی "مرکز عملیات سی پنل" کلیک نمایید.
 

تصویر(1)
در مرحله بعد سرویس هایی که خریداری کرده اید و هم اکنون نیز فعال هستند، برای شما نمایش داده می شوند. در روبروی هر سرویس سه گزینه وجود دارد که در اینجا می بایست بر روی گزینه " ریست کلی هاست " کلیک نمایید.


تصویر(2)
مطابق با تصویر زیر و قبل از ریست هاست یک پیام هشدار مبنی بر حذف کلیه اطلاعات موجود در هاست برای شما نمایش داده می شود. در نهایت بر روی گزینه "ریست هاست" کلیک نمایید تا عملیات ریست هاست آغاز شود.

تصویر(3)
در این مرحله پیامی که در تصویر زیر مشاهده می کنید برای شما نمایش داده می شود و بیان می کند که عملیات ریست هاست آغاز شده و پس از اتمام آن از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

تصویر(4)
پس از پایان عملیات ریست هاست، ایمیلی مانند تصویر زیر برای شما ارسال خواهد شد که بعد از دریافت این ایمیل می توانید وارد هاست شده و فعالیت خود را آغاز کنید.

 تصویر(5)
4.5/5 از 7 رای

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 10 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند