آموزش ثبت نام و کار با پنل کلودفلر

کلودفلر یک سیستم ابری است که به وب سایت ها اجازه می دهد به طور همزمان اطلاعات خود را از چندین سرور در اختیار کاربران قرار دهند. در واقع کلودفلر با کش کردن محتوای سایت در سرورهای خود، 40 درصد سریع تر سایت را به کاربران نشان می دهد.
از مزایای بسیار مهم کلودفلر سیستم DDoS Protection و فایروال های قدرتمند می باشد. نکته جالب در مورد کلودفلر این است که 23 دیتاسنتر در نقاط مختلف دنیا دارد و درخواست کاربران را از نزدیک ترین دیتاسنتر پاسخ می دهد.
در این آموزش، نحوه ثبت نام و ثبت سایت در کلودفلر را خواهید آموخت.
1- جهت ثبت نام در کلودفلر، ابتدا وارد سایت https://www.cloudflare.com شوید و از بالای صفحه بر روی"SignUp" کلیک کنید.
 
تصویر(1)

2- در کادر اول باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید (شماره 1). در کادر دوم رمز عبور را وارد نمایید(شماره 2). در نهایت بر روی "Create Account" کلیک کنید.

تصویر(2)
3- یک ایمیل جهت فعال سازی اکانت کلودفلر، به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که با ورود به اکانت ایمیل خود، بر روی گزینه "Verify Email" کلیک کنید.

تصویر(3)
4- جهت افزودن سایت در کلودفلر، آدرس دامنه خود را در کادر مربوطه وارد نمایید(به جای yourdomain.com باید آدرس دامنه مربوط به سایت خود را وارد کنید)، سپس بر روی گزینه "Add Site" کلیک کنید.
تصویر(4)

5- در این مرحله بر روی گزینه "Next" کلیک کنید.

تصویر(5)

6- یکی از پلن های کلودفلر را انتخاب کنید. پلن اول بصورت رایگان می باشد که در این آموزش، نسخه رایگان انتخاب شده است(شماره 1). (برای سایت های معمولی پلن رایگان کفایت می کند). پس از انتخاب پلن، بر روی "Confirm Plan" کلیک کنید.

تصویر(6)

7- در این مرحله بر روی "Confirm" کلیک کنید.

تصویر(7)

8- کلودفلر اقدام به اتصال به سرور میزبان سایت شما می کند تا رکوردهای دی ان اس را دریافت کند. پس از اینکه اتصال با موفقیت انجام شد، رکوردهای دی ان اس مربوط به سایت شما نمایش داده می شود. پس از مشاهده رکوردها و بررسی صحت آن ها، بر روی گزینه "Continue" کلیک کنید.

تصویر(8)
9- در نهایت کلودفلر دو دی ان اس در اختیار شما قرار می دهد(شماره 1) که باید به عنوان دی ان اس شماره یک و دی ان اس شماره دو در پنل دامنه خود تنظیم کنید. پس از اینکه دی ان اس ها را کپی کردید بر روی گزینه "Continue" کلیک کنید.
تصویر(9)

10- شما موفق به افزودن سایت خود در کلودفلر شدید.

تصویر(10)


آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه
اتصال ++ Notepad به هاست (مشاهدات: 1756)
مشاهده آی پی اینترنت (مشاهدات: 2108)

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 6 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند

کانال های ما
کانالهای ما