مرکز آموزش میهن وب هاست

مرکز آموزش میهن وب هاست

تغییر وضعیت دریافت فاکتور رسمی در مرحله پایانی سفارش

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

چنانچه برای اولین بار قصد خرید از میهن وب هاست را دارید یا در حین پروسه خرید تصمیم بر اخذ فاکتور رسمی به صورت حقوقی گرفته اید (اگر که قبلا این قابلیت را فعال ننموده اید)، می توانید مطابق با آموزش زیر اقدام نمایید.
پروسه خرید را تا مرحله پنجم طی کنید که سفارش خرید شما در سبد خرید ثبت گردد و مرحله تکمیل سفارش رویت شود.
مشاهده مشخصات ناحیه کاربری(تصویر1)
سپس از منوی بالای سایت، روی نام خود کلیک کرده و گزینه "مشخصات من" را انتخاب نمایید.

تغییر مشخصات ناحیه کاربری              
(تصویر2)

در این مرحله نوع شخص را "حقوقی" (شماره1) انتخاب نمایید. پس از وارد نمودن اطلاعات مد نظر که قصد دارید در فاکتور رسمی لحاظ گردد می بایست گزینه "ذخیره تغییرات" (شماره2) را انتخاب کنید.


(تصویر3)

نکته (1) : از آنجا که تمام اطلاعات مندرج در این بخش در زمان صدور فاکتور اعتبار سنجی می شوند، حتما نسبت به صحیح وارد نمودن اطلاعات اطمینان حاصل نمایید.

نکته (2) : با فعال نمودن بخش مذکور، از این پس تمام فاکتور های ارسالی موجود در آن ناحیه کاربری، به صورت شخص حقوقی ارائه خواهند شد. چنانچه قصد غیر فعال نمودن این قابلیت را دارید لازم است تا مجدد مطابق با تصویر 3 و از بخش "مشخصات من" تیک گزینه "حقیقی" را انتخاب و روی "ذخیره تغییرات" کلیک کنید. در این صورت فاکتور ها به صورت حقیقی آماده سازی می شوند.

نکته (3) : حدود 7 روز کاری پس از خرید، با مشاهده فاکتور پرداخت شده خود از مسیر "مدیریت مالی">> "صورتحساب های من"میتوانید درخواست ارسال پستی یا دانلود فاکتور رسمی خود را داشته باشید.

4.5/5 از 5 رای

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 6 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند