مرکز آموزش میهن وب هاست

مرکز آموزش میهن وب هاست

نحوه ارسال درخواست (تیکت) در ناحیه کاربری

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

1 - برای این مورد، پس از ورود به صفحه اصلی سایت میهن وب هاست، مانند شکل زیر، از قسمت بالای سایت روی گزینه "ورود" کلیک نمایید.

تصویر(1)
2- در صفحه باز شده باید فیلد های آدرس ایمیل، کلمه عبور  (شماره1) و تیک مربوط به I AM NOT A ROBOT زده شود و روی گزینه "وارد شوید" کلیک نمایید. میهن وب هاست جهت سهولت کاربران دو روش دیگر نیز برای ورود به ناحیه کاربری در این بخش قرار داده است. در صورتی که در ناحیه کاربری خود از gmail استفاده کرده اید، با کلیک روی "گزینه ورود با گوگل" (شماره2) (می بایست در زمان استفاده از این گزینه، در سیستم خود وارد اکانت gmail شده باشید) بلافاصله وارد ناحیه کاربری شده و نیازی به وارد کردن نام کاربری و پسورد ندارید. گزینه بعدی "ورود با شماره همراه" (شماره3) است.

تصویر(2)

بعد از کلیک روی گزینه ورود با شماره همراه، با تصویر زیر مواجه می شوید. در کادر مشخص شده می بایست شماره موبایل درج شده در ناحیه کاربری را وارد کنید (شماره1). سپس روی گزینه "ارسال کد" کلیک نمایید.


تصویر(3)

نکته: در صورتی که از شماره همراه وارد شده در چند ناحیه کاربری دیگری نیز استفاده شده باشد، ایمیل هر یک از ناحیه کاربری ها نمایش داده می شود (مطابق با تصویر زیر) و بعد از انتخاب ایمیل موردنظر، می توانید وارد ناحیه کاربری خود شوید.


تصویر(4)
در گام بعد رمز یکبار مصرف برای شما ارسال می شود، کد دریافتی را در کادر مشخص شده در تصویر زیر وارد نمایید. در نهایت می توانید وارد ناحیه کاربری خود شوید.
 

تصویر(5)

3- پس از ورود به ناحیه کاربری، مطابق با تصویر زیر از بخش "مرکز ارتباط"، روی "ارسال درخواست پشتیبانی" کلیک نمایید.

تصویر(6)
4 - سپس باید دپارتمان مربوطه را با توجه به موضوع موردنظر انتخاب کنید.
تصویر(7)
5- در صفحه ارسال درخواست با انتخاب موارد موجود و وارد کردن متن درخواست، روی گزینه "ارسال" کلیک نمایید. جهت ارسال فایل (اسکرین شات از خطاها و ...) در تیکت، از بخش "ضمیمه ها"روی "Browse" کلیک نمایید.

تصویر(8)
4.5/5 از 1 رای

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 12 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند