افزودن فایل منیجر در پیشخوان وردپرس + معرفی افزونه

بسیاری از کاربرانی که از وردپرس استفاده می کنند برای ویرایش و مدیریت فایل های خود، وارد کنترل پنل هاست می شوند. وردپرس این امکان را دارد که فایل منیجر هاست شما را به پیشخوان خود اضافه کند. در این آموزش افزونه ای معرفی می شود که به راحتی بتوانید فایل منیجر را به پیشخوان وردپرس اضافه نمایید و برای مدیریت فایل های خود نیاز نداشته باشید هربار وارد کنترل پنل هاست خود شوید.

1-  به منظور نصب افزونه، ابتدا وارد پیشخوان وردپرس شده و مانند تصویر زیر از بخش افزونه ها بر روی "افزودن" کلیک کنید.

 

تصویر (1)

2- با کلیک بر روی افزودن به صفحه "افزودن افزونه" انتقال داده می شوید که می بایست در کادر جستجو عبارت "File Manager" (شماره 1) را وارد نمایید. در لیست نتایج، همانند تصویر زیر بر روی گزینه "هم اکنون نصب کن" (شماره 2) کلید کنید. افزونه ذکر شده بیش از 400 هزار نصب فعال در مخزن وردپرس تاکنون داشته است.

 

تصویر(2)

3- سپس افزونه را فعال کنید.

تصویر(3)

4- با فعال سازی افزونه، یک تب با نام "WP مدیر فایل" در کادر سمت راست پیشخوان شما اضافه می شود. با کلیک بر روی "WP مدیر فایل" فایل منیجر هاست شما باز شده و به تمام فایل ها و امکانات دسترسی خواهید داشت. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این بخش از نظر ظاهری و امکانات مانند فایل منیجر سی پنل بوده و به راحتی می توانید فایل های خود را مدیریت کنید.

تصویر(4)آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 10 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند

کانال های ما
کانالهای ما