آموزش ریدایرکت رسانه وردپرس به پست اصلی + معرفی افزونه

پس از انتشار یک پست در وردپرس، سیستم مدیریت محتوا به طور پیش‌فرض به هر تصویر یک صفحه جداگانه که تنها حاوی نام تصویر و تصویر است اختصاص می‌دهد. این مورد در هنگام ایندکس شدن صفحات توسط موتور های جست و جو تأثیر منفی بر روی رتبه سایت شما خواهد داشت. در ادامه افزونه ای معرفی می شود که بدون نیاز به دانش برنامه نویسی به آسانی این مشکل را رفع می کند.

آموزش نصب افزونه Attachment Pages Redirect

به منظور نصب افزونه Attachment Pages Redirect، وارد پیشخوان وردپرس خود شوید و مطابق تصویر از بخش افزونه ها بر روی گزینه " افزودن " کلیک نمایید:

                        تصویر (1)

در "کادر جستجو" ( شماره 1 ) عبارت Attachment Pages Redirect را وارد کنید و مطابق تصویر زیر در لیست نتایج، افزونه مدنظر را مشاهده خواهید کرد، جهت نصب افزونه بر روی گزینه "هم‌ اکنون نصب کن" ( شماره 2 ) کلیک نمایید. پس از پایان نصب بر روی فعال سازی کلیک کنید.

تصویر (2)

پس از فعال سازی افزونه، نیازی به تنظیمات خاصی نیست و به صورت خودکار تمامی رسانه‌های پیوست شده در پست، به صفحه همان پست هدایت می‌ شوند که این امر باعث افزایش رتبه سایت شما و بهینه شدن سایت از لحاظ SEO می‌شود.

از دیگر قابلیت‌های این افزونه جلوگیری از ایجاد صفحات جداگانه برای فایل‌های پیوست شده می‌باشد.آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 44 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند

کانال های ما
کانالهای ما