اطلاعات پایه به دسته های مختلف تقسیم شده است. برای پاسخ سوال خود میتوانید این دسته بندیها را در زیر انتخاب کنید و یا در اطلاعات پایه جستجو کنید.

جستجو

مقالات

Article نحوه تبدیل وبلاگ blog به وب سایت
1- از منوی کناری بخش مدیریت بلاگ به قسمت «تنظیمات ساده» بروید.   2- دقت داشته باشید مقادیر کلیه تنظیمات و موارد موجود در این صفحه، مطابق عکس زیر باشند.3- سپس از همان منوی کناری به قسمت تنظیمات پیشرفته بروید.4- در این قسمت نیز کلیه تنظیمات و موارد موجود در این صفحه، باید مطابق عکس زیر باشند.  
مشاهدات: 2426

Article نحوه تبدیل وبلاگ blogsky به وب سایت
از منوی کناری بخش مدیریت بلاگ اسکای به قسمت «تنظیمات» برویددقت داشته باشید مقادیر کلیه تنظیمات و موارد موجود در این صفحه، مطابق عکس زیر باشند
مشاهدات: 1941

Article نحوه تبدیل وبلاگ mihanblog به وب سایت
از منوی کناری بخش مدیریت میهن بلاگ به قسمت «تنظیمات» بروید.سپس گزینه "تنظیمات وبلاگ" را انتخاب نمایید. دقت داشته باشید مقادیر کلیه تنظیمات و موارد موجود در این صفحه، مطابق عکس زیر باشند.
مشاهدات: 3462

Article نحوه تبدیل وبلاگ rozblog به وب سایت
چنانچه بخش انجمن وبلاگ شما فعال می‌باشد، حتما پیش از هر کاری آن را غیرفعال نمایید. بدیهی است پس از انجام عملیات انتقال می‌توانید مجددا آن را فعال نمایید سپس از منوی بالای بخش مدیریت رزبلاگ به قسمت «تنظیمات عمومی» برویددقت داشته باشید مقادیر کلیه تنظیمات و موارد موجود در این صفحه، مطابق عکس زیر...
مشاهدات: 1911

Article تبدیل وبلاگ blogfa به وب سایت
1-از منوی کناری بخش مدیریت بلاگفا به قسمت «تنظیمات و دیگر امکانات» بروید.2-سپس در صفحه‌ی جدید به قسمت «تنظیمات کلی وبلاگ» بروید.3-دقت داشته باشید مقادیر کلیه تنظیمات و موارد موجود در این صفحه، مطابق عکس زیر باشند.
مشاهدات: 3334


هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 14 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند

حمایت از میهن وب هاست