آموزش قرار دادن تبلیغات در سایت با افزونه Advanced Ads

قرار دادن تبلیغات در محتوای هر پست به صورت دستی بسیار آسان است اما برای قرار دادن تبلیغات در پست های موجود در صفحه اصلی سایت، صفحات مربوط به دسته بندی ها و یا آرشیو های سایت کمی پیچیده به نظر می رسد.

با استفاده از افزونه Advanced Ads به راحتی می توانید بنرهای تبلیغاتی خود را در هر کجای سایت خود به صورت خودکار یا دستی منتشر کنید. افزونه Advanced Ads تاکنون بیش از 100 هزار نصب فعال داشته و به صورت رایگان در مخزن وردپرس در دسترس می باشد.
در این آموزش نحوه نصب و کار با این افزونه توضیح داده می شود.

نصب افزونه

برای نصب افزونه ابتدا مطابق با تصویر زیر از بخش افزونه ها بر روی گزینه "افزودن" کلیک نمایید


تصویر (1)

نام افزونه را در کادر جستجو (شماره1) وارد نموده، سپس جهت نصب افزونه بر روی "هم اکنون نصب کن" (شماره2) کلیک کنید. در نهایت جهت استفاده از افزونه آن را فعال نمایید.


تصویر(2)

بعد از نصب و فعالسازی افزونه یک گزینه به نام "Advanced Ads" (شماره 1) در داشبورد وردپرس فعال می شود. برای ایجاد مکانی برای نمایش تبلیغات در سایت مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه "Create your first ad" (شماره 2) کلیک نمایید.


تصویر (3)

با کلیک بر روی گزینه Create your first ad در مرحله قبل صفحه ایجاد تبلیغ جدید نمایش داده می شود. در صورتی که تمایل دارید کد بنر کسب درآمد میهن وب هاست را در سایت خود قرار دهید مطابق با تصویر زیر ابتدا نامی برای تبلیغ خود (شماره 1) انتخاب نمایید، در بین گزینه های موجود"Plain Text and Code" (شماره 2) را انتخاب نمایید ( با توجه به اینکه میهن وب هاست کدهای آماده کسب درآمد را در اختیار کاربران قرار می دهد این گزینه پیشنهاد می شود).

برای انجام سایر تنظیمات بر روی گزینه "Next" کلیک کنید.


تصویر (4)

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در کادر مربوطه (شماره 1) می توانید کد کسب درآمد خود را وارد نمایید. در ادامه نیز می بایست سایز بنر ( شماره 2) را نیز وارد نمایید که در کد نمونه ما width یا عرض 468 و height یا ارتفاع 60 می باشد. در ادامه بر روی گزینه Next کلیک نمایید. 

تصویر (5)

در مرحله بعد می توانید برای نمایش تبلیغات در سایت محدودیت هایی را اعمال کنید. مطابق با تصویر زیر از بخش "Display Condition" (شماره 1) می توانید برخی صفحات، دسته ها و … را از نمایش تبلیغات مستثنی کنید. همچنین در بخش "Visitor conditions" (شماره 2) نیز می توانید مشخص کنید تبلیغات صرفا در موبایل یا دسکتاپ  نمایش داده شود. در بخش Visitor conditions محدودیت های دیگر مانند نمایش تبلیغات صرفا برای کاربران لاگین کرده نیز وجود دارد. در نهایت جهت ذخیره تغییرات و نمایش بنر کسب درآمد در سایت بر روی گزینه "Save" (شماره 3) کلیک نمایید.
 

تصویر (6)

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید بنر کسب درآمد در بین مطالب سایت به صورت خودکار نمایش داده شده است.

تصویر (7)

در صورتی که بخواهید محل نمایش تبلیغات در سایت را تغییر دهید می توانید از زیر منوی افزونه Advanced Ads گزینه "Placements" (شماره 1) را انتخاب نمایید. سپس از بخش "Position" (شماره 2) می توانید محل دقیق قرارگیری بنر را انتخاب نمایید.

تصوزر (8) آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 14 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند

کانال های ما
کانالهای ما