آموزش تصویری تغییر ایمیل پیشفرض در وردپرس

در هنگام نصب وردپرس از کاربر  یک ایمیل درخواست می شود که این ایمیل به صورت پیش فرض به عنوان ایمیل ادمین در نظر گرفته می شود و ایمیل های مهم وردپرس از جمله آپدیت های وردپرس، ثبت نام کاربر جدید و یا نظرات کاربران به این ایمیل ارسال می گردد.

گاهی اوقات کاربران به دلیل عدم اطلاع از این موضوع، از ایمیل اشتباه استفاده می کنند و یا به هر دلیلی تمایل به تغییر این ایمیل دارند که جهت این مورد می توان از آموزش زیر اقدام نمود.
ابتدا باید وارد مدیریت پیشخوان وردپرس شده و از منوی "تنظیمات" (شماره 1)  گزینه  "عمومی" (شماره 2) را انتخاب کرده و در رو به روی فیلد "نشانی ایمیل" (شماره 3) آدرس ایمیل جدیدی وارد کرده و تنظیمات را ذخیره نمایید.

تصویر (1)

پس از وارد کردن ایمیل جدید، ایمیلی از طرف وردپرس به این آدرس ارسال می شود که باید آن را تایید نمایید.

جهت تغییر ایمیل مربوط به کاربر ادمین هم باید وارد بخش "کاربران" (شماره 1) و سپس "همه کاربران" (شماره 2) شده و گزینه "ویرایش" (شماره 3) را که در زیر نام کاربری درج شده است انتخاب نمایید. 

تصویر (2)

پس از باز شدن صفحه مربوط به پروفایل کاربر ادمین، می توانید در کادر "ایمیل" آدرس ایمیل جدید را وارد نمایید و در انتهای صفحه "بروزرسانی مشخصات کاربری" را انتخاب کنید. 

تصویر (3)

در این مرحله نیز ایمیلی از سمت وردپرس برایتان ارسال می شود که می بایست آن را تایید نمایید تا تغییر ایمیل کاربری انجام گیرد.آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 10 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند

کانال های ما
کانالهای ما