آموزش نمایش مطالب به صورت تب در وردپرس + معرفی افزونه

در وردپرس به صورت پیش فرض ابزارک ها (Widget) در قالب سایت در کنار یکدیگر قرار می گیرند، در آموزش زیر نحوه ایجاد ابزارک های زبانه دار (Tabbed) توضیح داده شده است. 
به منظور نصب افزونه ابتدا وارد پیشخوان وردپرس خود شوید (به طور مثال : example.com/wp-admin)، سپس مطابق تصویر از بخش افزونه ها بر روی "افزودن" کلیک کنید:

تصویر (1)

پس از ورود، محیطی مشابه تصویر مشاهده خواهید کرد که می بایست در کادر جستجو عبارت "Ultimate Tabbed Widgets" وارد نمایید (شماره 1) و در لیست نتایج همانند تصویر بر روی گزینه "هم اکنون نصب کن" (شماره 2) کلیک کنید:

تصویر (2)

پس از نصب افزونه مطابق تصویر زیر بر روی گزینه "فعال کردن" کلیک کنید:

تصویر (3)

پس از نصب و فعال سازی افزونه، در بخش ابزارک ها همانند تصویر زیر بخشی با عنوان "Default Tabbed Widgets Area" اضافه خواهد شد که می توانید با کشیدن ابزاک ها مد نظر خود در این بخش اقدام به ساخت یک بخش زبانه دار در صفحه سایت وردپرسی خود کنید.

تصویر (4)

سپس جهت نمایش در سایت مطابق تصویر می بایست ابزار "Ultimate Tabbed Widgets" را انتخاب و در مکانی که می خواهید نمایش داده شود رها نمایید.

تصویر (5)

در صورتی که موارد فوق را به درستی انجام داده باشید می توانید ابزارک های مد نظر خود را به صورت تب های کنار هم در سایت خود مشاهده نمایید.آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 42 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند

کانال های ما
کانالهای ما