آموزش نحوه اضافه کردن سایت وردپرسی به یاندکس

یاندکس یک موتور جست و جوی معروف در کشور روسیه می باشد. این موتور جست و جو 65 درصد سهم بازار را در روسیه به خود اختصاص داده است. شما می توانید با بهینه سازی سئو سایت خود برای یاندکس، کاربران بیش تری از این موتور جست و جو را به سایت خود هدایت کنید.  
1- برای اضافه کردن سایت خود به این موتور جست و جو ابتدا باید در ابزار وب مستر یاندکس عضو شوید. از آدرس زیر می توانید نسبت به ثبت نام اقدام کنید. 
https://passport.yandex.com/registration
مطابق تصویر زیر به ترتیب، "نام" (شماره 1)، "نام خانوادگی" (شماره 2)، "نام کاربری" (شماره 3)، "رمز ورود" (شماره 4)، "تکرار رمز ورود" (شماره 5) و "شماره موبایل" (شماره 6) خود را وارد نمائید و سپس بر روی "Send Code" (شماره 7) کلیک کنید.

تصویر (1)

2- در نهایت مطابق تصویر زیر کد دریافتی از طریق پیامک را وارد نموده (شماره 8) و  بر روی "Confirm " (شماره  9) و سپس "Register" (شماره 10) کلیک کنید.


تصویر (2)

3- پس از عضویت وارد صفحه وب مستر یاندکس شوید. سپس مطابق تصویر زیر بر روی گزینه " + " (شماره 1) کلیک کنید. آدرس سایت خود را وارد نمائید (شماره 2) و در نهایت بر روی گزینه " Add " (شماره 3) کلیک کنید. 


تصویر (3)

4- سپس باید مالکیت سایت خود را تائید کنید. مطابق تصویر زیر بر روی "Html File" کلیک نمائید (شماره 1) و با کلیک بر روی نام آن (شماره 2) فایل html را دانلود کنید. فایل ذکر شده را در دایرکتوری اصلی سایت خود آپلود کنید. در نهایت به سایت ابزار وب مستر یاندکس بازگشته و بر روی "Check" (شماره 3) کلیک نمائید.  


تصویر (4)


آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 12 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند