نحوه فعال سازی گواهینامه ssl رایگان در هاست ویندوز ( پلسک )

برای فعال سازی SSL  رایگان روی هاست ویندوزی(پلسک)، ابتدا لازم است وارد کنترل پنل پلسک شوید. پس از ورود، بخش مربوط به دامنه مدنظرتان را بیابید و مطابق شکل زیر روی گزینه "Hosting Settings" کلیک کنید.


تصویر(1)
سپس مطابق شکل زیر، از بخش "Security"، گزینه (1) "SSL/TLS support" و از زیر منوی روبروی "Certificate"، گزینه (2) "Default Certificate(other repository" را انتخاب نمایید.

تصویر(2)

پس از کلیک روی دکمه ok، مجددا به صفحه اصلی پلسک باز می گردید، این بار وارد بخش "Let's Encrypt" شوید.


تصویر(3)

سپس مطابق شکل زیر، در فیلد (1) "Email address" آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.

در صورتی که تمایل دارید گواهینامه ssl تحت www فعال شود، گزینه (2) "Include a "www" subdomain for the domain and each selected alias" را انتخاب نمایید، همچنین با انتخاب گزینه (3) "Secure webmail on this domain" گواهینامه ssl روی وب میل شما نیز فعال می شود.

در صورتی که تمایل داشته باشید گواهینامه ssl روی دامنه های پارک شده در هاست نیز فعال شود، از بخش "Select the domain aliases to secure"، گزینه (4) "Available domain aliases" را انتخاب نمایید و روی گزینه (5) "install" کلیک کنید تا فرآیند نصب تکمیل شود.

تصویر(4)

در صورت عدم تمایل به نصب SSL روی دامنه های پارک شده، همانند شکل زیر گزینه (1) "Available domain aliases" را انتخاب کنید و سپس روی گزینه (2) "Select 2 objects" کلیک نمایید تا دامنه ها از حالت انتخاب خارج شوند به سمت راست انتقال یابند. لازم به ذکر است که در این صورت، گواهینامه SSL تنها روی دامنه اصلی فعال می گردد.


تصویر(5)

اکنون می توانید با ورود به سایت https://mihanmonitor.com از تب SSL صحت فعال شدن گواهینامه ssl روی دامنه را بررسی نمایید.آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه
آپلود فایل در هاست (مشاهدات: 4476)

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 10 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند

کانال های ما
کانالهای ما