ایجاد دیتابیس و کاربر برای آن در plesk

1- ابتدا وارد پنل پلسک سرویس خود شوید ، روی تب websites and domains و سپس databases در سمت راست صفحه كليك كنيد.2- برای ساختن دیتابیس جدید، روی گزينه Add New Database کلیک کنید.3- در صفحه بعد،در بخش General جلوی گزینه Database name نام دیتابیس مورد نظر خود را وارد میکنید .
در بخش Type نوع دیتابیس و در بخش Database server نوع سرور دیتابیس را مشخص میکنید .
در بخش Users جلوی گزینه Database user name نام یوزر دیتابیس و در بخش password پسوردی که میخواهید به این یوزر اختصاص داده شود را وارد میکنید .
در آخر روی گزینه OK کلیک میکنید.* در صورتی که در حال حاضر قصد ایجاد یوزر دیتابیس را ندارید میتوانید تیک گزینه Create a new database user را بردارید .


4-اگر قبلا دیتابیس دارید و هم اکنون میخواهید تنها یک یوزر برای آن بسازید از طريق گزينه Add New Database User در تب Users مي توانيد اینکار را انجام دهید .


نام یوزر دیتابیس و پسورد آن را وارد میکنید .

* در صورتی که میخواهید این یوزر را برای دیتابیس خاصی بسازید، نام آن را در بخش Database انتخاب میکنید. در غیر اینصورت آن را روی گزینه Any قرار میدهید .
* اگر میخواهید این یوزری که در حال ساخت آن هستید به عنوان یوزر پیش فرض دیتابیس انتخاب شده توسط شما قرار گیرد تیک گزینه Make the user default for this database را بزنید .

در آخر روی گزینه OK کلیک میکنید.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 6 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند

کانال های ما
کانالهای ما