مرکز آموزش میهن وب هاست

مرکز آموزش میهن وب هاست

نحوه فعالسازی hotlink protection

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

سارقان مطلب و پهنای باند با کپی کردن لینک فایل های درون سرور شما ( مثلا تصاویر، موزیک ها، کلیپ های فلش و ...) به پیشرفت سایت خودشان کمک کرده و از پهنای باند شما استفاده می کنند که می تواند باعث کندی لود شدن صفحات سایت شما و یا حتی در برخی موارد تمام شدن پهنا باند ماهیانه شما شود.برای جلوگیری از این مورد میتوانید hotlink protection را برای سایت خود فعال کنید.
1-ابتدا وارد پنل پلسک سرویس خود شوید و سپس به بخش "websites and domains" بروید.
2-با کلیک روی گزینه "Show More" در وسط صفحه و فعال کردن لیست ادامه امکانات پنل، می توانید وارد گزینه "Hotlink Protection" شوید.

تصویر(1)

تصویر(2)
3-در بخش "Protected files extensions" فرمت فایل هایی که میخواهید را وارد میکنید و هر یک از آنها را با فاصله یا Space با بعدی جدا کنید.
و در بخش "Addresses of friendly websites" آدرس سایت هایی که میخواهید فایل ها در آنها نمایش داده شود را اضافه میکنید و روی گزینه OK کلیک کنید.
توجه داشته باشید که آدرس سایت را به صورت ساده و بدون http:// وارد کنید. همچنین اگر میخواهید آدرس سایت با www نیز مستثنی شود باید آنرا به صورت مجزا وارد کنید. برای مثال اگر سایت مورد نظر google.com باشد، باید آدرس ها را به صورت google.com و www.google.com اضافه کنید.

تصویر(3)
0/5 از 0 رای

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 18 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند