مرکز آموزش میهن وب هاست

مرکز آموزش میهن وب هاست

آموزش ایجاد لینک دانلود مستقیم فایلی که در هاست دانلود خود آپلود کرده اید

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

فایل هایی که می خواهید لینک دانلود مستقیم آنها را در سایت خود قرار دهید باید در Public_html هاست دانلود خود آپلود کنید .
برای مشاهده آموزش مربوط به آپلود فایل در هاست، اینجا را کلیک کنید .

برای مثال اگر آدرس هاست دانلود شما dl.domain.com باشد و فایلی به نام test.zip را در پوشه ای به نام files در public_html هاست خود آپلود کرده باشید،لینک دانلود مستقیم آن به صورت زیر خواهد بود :

http://dl.domain.com/files/test.zip
نکاتی که توجه به آنها ضروری است : 
1- نباید نام public_html را در لینک مستقیم فایل ذکر کنید.(به مثال بالا توجه کنید)
2- با کلیک روی فایل آپلود شده در هاست، لینک دانلود مستقیم آن به دست نخواهد آمد، و لازم است که خودتان به صورت دستی طبق آموزش بالا آن را ایجاد کنید.
3- در صورتی که ایجاد لینک ها به صورت دستی برای شما مشکل است می توانید یک درخواست پشتیبانی از ناحیه کاربری خود ارسال کنید و اطلاع دهید که قابلیت نمایش فایل ها بر روی هاست دانلود شما فعال شود.
با فعال کردن این قابلیت با وارد کردن آدرس هاست دانلود برای مثال http://dl.domain.com در نوار آدرس مرورگر لیست تمامی فایل ها و پوشه های موجود در public_html هاستتان مشاهده می شود و می توانید به سادگی با کلیک بر روی هر فایل لینک دانلود مستقیم آن را به دست آورید.

توجه داشته باشید که با فعال کردن این قابلیت هر کسی که آدرس سایتتان را در نوار آدرس وارد کند قادر به مشاهده لیست فایل های شما خواهد بود.
اگر مشکلی با این موضوع ندارید می توانید از لینک زیر درخواستی مبنی بر فعال کردن آن برای تیم پشتیبانی میهن وب هاست ارسال کنید:
4.5/5 از 1 رای

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 6 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند