بازگردانی بک آپ در پنل plesk


برای بازگردانی بک آپی که تهیه کرده اید یا بک آپی که از سرور دیگر به این هاست منتقل کرده اید هم میتوانید طبق آموزش زیر اقدام فرمایید :


نکته : در صورتی که بک آپ را از سرور دیگری منتقل کرده باشید پلسک آن سرور هم باید 12 باشد تا امکان بازگردانی بک آپ وجود داشته باشد . اگر از ورژن دیگری از پلسک بک آپی دارید آن را روی هاست آپلود کرده و سپس از بخش پشتیبانی با همکاران ما در ارتباط باشید و بخواهید تا آن برای شما بازگردانی کنند .
بعد از ورود به کنترل پنل پلسک روی گزینه websites & domains‌ و سپس در سمت راست روی بخش Backup Manager کلیک کنید .

در این بخش
لیست بک آپ های موجود از هاست شما نمایش داده میشود ( بک آپ هایی که خودتان تهیه کرده اید و بک آپ هایی که ما به صورت هفتگی از هاست های شما تهیه میکنیم ) و هر کدام را که مایل باشید میتوانید بازگردانی کنید . برای اینکار ابتدا روی نام فایل بک آپ کلیک کنید .در صفحه بعد با انتخاب گزینه All objects فول بک آپ به صورت کامل بازگردانی خواهد شد .
تیک گزینه Suspend domains until the restoration task is completed  را بزنید تا در حین بازگردانی بک آپ امکان تغییر در هاست و سایت وجود نداشته باشد و مشکلی برای سایتتان ایجاد نگردد .در حین بازگردانی بک آپ پیغامی مشابه عکس زیر در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد .پس از اتمام بازگردانی بک آپ پیغامی نظیر عکس زیر در بالای صفحه نمایش داده میشود .برای مشاهده آموزش تهیه بک آپ اینجا کلیک کنید.


آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 14 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند

کانال های ما
کانالهای ما