مرکز آموزش میهن وب هاست

مرکز آموزش میهن وب هاست

روشن کردن outputbuffering

پرینت این مقاله پرینت این مقاله

 خطای Cannot Modify Header Information یکی از خطا های رایج وردپرس می باشد که ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. تغییر اطلاعات هدر پس از ارسال محتوا یا وجود فضای خالی در هدر مخصوص به صفحه مد نظر، از جمله شایع ترین دلایلی است که منجر به بروز این خطا می شوند. در زیر راهکار رفع ارور مربوطه بیان شده است:

1- وارد "
File Manager" در سی پنل شوید.

تصویر(1) 
2- با توجه به اینکه فایل htaccess. یک فایل مخفی در هاست می باشد(اگر در ابتدای هر فایل (.) قرار داده شود، آن فایل در هاست مخفی می شود) جهت مشاهده این فایل مطابق با تصویر زیر، بر روی "Settings" (شماره1) در گوشه سمت راست سی پنل کلیک، سپس در پنجره باز شده تیک "Show Hidden Files" را فعال کنید.
تصویر(2)
 
3- بر روی فایل "htaccess" کلیک راست کنید و سپس از طریق گزینه "Edit" فایل مورد نظر را ویرایش کرده و کد زیر را داخل آن اضافه کنید.
php_flag output_buffering On

تصویر(3)
برای خاموش نمودن نیز می توانید از قطعه کد زیر استفاده کنید:
php_flag output_buffering off
نکته : در صورتی که با فعال کردن گزینه Show Hidden Files فایل htaccess. را مشاهده نکردید به این معنی است که فایل مورد نظر در هاست موجود نیست. به سادگی و مطابق با تصویر زیر، با کلیک بر روی گزینه "File" (شماره1) در بالای cpanel، پنجره ایجاد فایل جدید باز می شود، پس از وارد کردن نام فایل (htaccess) بر روی "Create New File" کلیک نمایید.

تصویر(4)

3.5/5 از 4 رای

هر گونه مشکل و سوالی دارید، تیم ما آماده پاسخگویی می باشد

هم اکنون ارتباط را برقرار کنید

بخش مورد نظر را انتخاب کنید


در حال حاضر 6 نفر از همکاران Online در حال پاسخگویی هستند